EN   SV   DA
Show all options
Show all options
Show all options

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OS2 1m

  • Product no 992499139
  • Model 85083
  • Brand DeLOCK
  • EAN 4043619850839
88,00SEK70,40SEK excl. VAT

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OS2 50cm

  • Product no 996075969
  • Model 86545
  • Brand DeLOCK
  • EAN 4043619865451
88,00SEK70,40SEK excl. VAT

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OS2 50cm

  • Product no 996075972
  • Model 86548
  • Brand DeLOCK
  • EAN 4043619865482
88,00SEK70,40SEK excl. VAT

DIGITUS Patchkabel Fiberoptik OM3 2m

70,00SEK56,00SEK excl. VAT

DeLOCK Fiberkanal-kabel Fiberoptik OM5 5

  • Product no 993729023
  • Model 85691
  • Brand DeLOCK
  • EAN 4043619856916
286,00SEK228,80SEK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM3

101,00SEK80,80SEK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM3

110,00SEK88,00SEK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM3

77,00SEK61,60SEK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM3

79,00SEK63,20SEK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM3

65,00SEK52,00SEK excl. VAT

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OM4 1m

  • Product no 988729092
  • Model 84685
  • Brand DeLOCK
  • EAN 4043619846856
119,00SEK95,20SEK excl. VAT

DeLOCK Netværkskabel Fiberoptik OS2 1m

  • Product no 990766156
  • Model 84609
  • Brand DeLOCK
  • EAN 4043619846092
95,00SEK76,00SEK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 10m

  • Product no 988527824
  • Model 95948
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959486
152,00SEK121,60SEK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 5m

  • Product no 988527822
  • Model 95946
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959462
95,00SEK76,00SEK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 3m

  • Product no 988527821
  • Model 95945
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959455
114,00SEK91,20SEK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 2m

  • Product no 988527820
  • Model 95944
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959448
95,00SEK76,00SEK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 50cm

  • Product no 988527818
  • Model 95942
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959424
77,00SEK61,60SEK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 1m

  • Product no 988527810
  • Model 95934
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959349
58,00SEK46,40SEK excl. VAT

goobay Netværkskabel Fiberoptik OM4 50cm

  • Product no 988527809
  • Model 95933
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849959332
49,00SEK39,20SEK excl. VAT

LWL LC-LC 0100 50/125µ OM3 Duplex 1m

  • Product no 988527711
  • Model 95751
  • Brand Goobay
  • EAN 4040849957512
56,00SEK44,80SEK excl. VAT