LG 34CR651I-6P AIO Pentium Silver N6005 8GB 16GB Intel UHD Graphics IGEL OS
LG 34CR651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Gigabit Ethernet - IGEL OS - skærm: LED 34" 3440 x 1440 (WQHD) @ 75 Hz - sort
  • Produktnummer 1002149314
    Modell 34CR651I-6P.AEU
    Varumärke LG Electronics
    Gå till varumärkets webbplats
    EAN 8806084720467
    Vikt 10.9 kg
Produktbeskrivelse LG 34CR651I-6P - alt-i-én Pentium Silver N6005 2 GHz - 8 GB - flash 16 GB - LED 34"
Type Tynd klient - alt-i-én
Processor 1 x Intel Pentium Silver N6005 / 2 GHz (op til 3.3 GHz, (Quad-Core)
Cachehukommelse 4 MB
Cache pr. processor 4 MB
RAM 8 GB DDR4 SDRAM
Harddisk Flash 16 GB - eMMC
Optisk lagring Intet optisk drev
Monitor 34" - LED - 3440 x 1440 (WQHD) @ 75 Hz - 21:9