ASUS ROG Swift OLED PG27AQDP 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI 480Hz
ASUS ROG Swift OLED PG27AQDP - OLED-monitor - gaming - 27" (26.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 480 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort
  • Product no 1002366057
    Model 90LM0A20-B01A70
    Brand ASUSTeK COMPUTER
    Go to brand's website
    EAN 4711387634677
    Weight 9.68 kg
Produktbeskrivelse ASUS ROG Swift OLED PG27AQDP - OLED-monitor - 27" - HDR
Enhedstype OLED-monitor - 27"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2050060
Energiklasse Klasse F
Adaptive-Sync teknologi AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible
Egenskaber USB 3.2 Gen 1 hub
Formatforhold 16:9
Standard opløsning QHD 2560 x 1440 ved 480 Hz
Pixel Pitch 0.229 mm
Lysstyrke 1300 cd/m²
Kontrastforhold 1500000:1
HDR-kapabel HDR10 / DisplayHDR 400 True Black
Responstid 0,03 ms (grå-til-grå)
Gaming Ja
Farve support 1.073,7 millioner farver (10-bit)
Farvespektrum 99% DCI-P3, 135% sRGB