LG 27CQ651I-6P AIO Pentium Silver N6005 8GB 16GB Intel UHD Graphics IGEL OS
LG 27CQ651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Gigabit Ethernet - IGEL OS - skærm: LED 27" 1920 x 1080 (Full HD)
  • Product no 1002149313
    Model 27CQ651I-6P.AEU
    Brand LG Electronics
    Go to brand's website
    EAN 8806087093698
    Weight 9.4 kg
Produktbeskrivelse LG 27CQ651I-6P - alt-i-én Pentium Silver N6005 2 GHz - 8 GB - flash 16 GB - LED 27"
Type Tynd klient - alt-i-én
Processor 1 x Intel Pentium Silver N6005 / 2 GHz (op til 3.3 GHz, (Quad-Core)
Processor, hovedegenskaber Intel Smart Cache
Cachehukommelse 4 MB L3
Cache pr. processor 4 MB
RAM 8 GB DDR4 SDRAM
Harddisk Flash 16 GB - eMMC
Optisk lagring Intet optisk drev
Monitor 27" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9
Grafik controller DisplayPort / HDMI - Intel UHD Graphics
Kamera Ja
Lydudgang Stereo
Netværk Bluetooth 5.1, 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Wi-Fi 6, 1GbE
Med OS IGEL OS
Med software LG Cloud Device Manager
Dimensioner (B x D x H) 62.23 cm x 24 cm x 40.17 cm
Vægt 7.8 kg
Skærmkvalitet
Den 27" store Full HD-skærm giver en enestående billedkvalitet med en oprindelig opløsning på 1920 x 1080. Med en lysstyrke på 300 cd/m² og et kontrastforhold på 1000:1 leverer den levende farver og skarpe detaljer.
Ydeevne
Med en quad-core Intel Pentium Silver-processor arbejder systemet ved 2 GHz og når maksimale turbohastigheder på op til 3,3 GHz. Det sikrer problemfri multitasking og hurtig behandling af forskellige programmer.