CyberPower Extended Battery Module BPE144VL2U01 Batterihus Stativ-monterbar / ekstern
  • Produktnummer 994908886
    Modell BPE144VL2U01
    Varumärke CyberPower Systems
    EAN 4712856275575
    Vikt 53.1 kg
Produktbeskrivelse CyberPower Extended Battery Module BPE144VL2U01 - batterihus - Blysyre - 9 Ah
Enhedstype Batterihus - stativ-monterbar / ekstern
Rackstørrelse 2U
Vægt 44 kg
Udgangspænding 144 V
Batteri Blysyre - 9 Ah
Antal batterier 12
Farve Sølv
Dimensioner (B x D x H) 43.3 cm x 72 cm x 8.65 cm
Allmänt
Färg Silver
Höjd (U-format) 2U
Typ av enhet Batterihölje - rackmonterbar/extern
Nätdel
Max elektrisk ström 55 A
Utspänning 144 V
Batteri
Antal 12
Egenskaper Förseglad
Kapacitet 9 Ah
Laddningstid 4 timmar
Teknik Bly-syra
Tillförd spänning 12 V
Diverse
Egenskaper Metallskåp, hotswap-batterier
Rackmonteringssats Inkluderat
Standarder som följs RoHS, EAC, RCM
Miljöparametrar
Luftfuktighet vid drift 0 - 90 % (icke-kondenserande)
Max temperatur vid drift 40 °C
Min temperatur vid drift 0 °C